Grožio ritualai – neatsiejami nuo mūsų kasdienybės, o „Pelenės“ paroda – geriausia dovana po žiemos miego pabudusiam Jūsų grožiui.   Balandžio 4–6 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksianti tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė“ kviečia apsilankyti visus, kuriuos domina įvairios parfumerijos naujienos ir tendencijos, vienetinių kvepalų pristatymai, susitikimai su parfumeriais. „Pelenėje“ turėsite unikalią progą susipažinti su kosmetologijos naujienomis, grožio „be skalpelio“ ir medicininės kosmetologijos paslaptimis, plaukų grožio ir sveikatos, idealaus makiažo priemonėmis, mados, garsiausių Lietu…

Grožio ritualai – neatsiejami nuo mūsų kasdienybės, o „Pelenės“ paroda – geriausia dovana po žiemos miego pabudusiam Jūsų grožiui.

 

Balandžio 4–6 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksianti tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė“ kviečia apsilankyti visus, kuriuos domina įvairios parfumerijos naujienos ir tendencijos, vienetinių kvepalų pristatymai, susitikimai su parfumeriais. „Pelenėje“ turėsite unikalią progą susipažinti su kosmetologijos naujienomis, grožio „be skalpelio“ ir medicininės kosmetologijos paslaptimis, plaukų grožio ir sveikatos, idealaus makiažo priemonėmis, mados, garsiausių Lietuvos bei užsienio vizažistų konsultacijomis. Parodoje taip pat rasite juvelyrikos darbų stendų, galėsite išsirinkti rankų darbo, unikalius papuošalus.

 

Parodoje savo paslaugas, priemones ir naujienas pristatysime ir mes. Mūsų,“BALTIC BEAUTY SCHOOL“ stende, kuris bus pažymėtas numeriu 5.B11, rasite gerų pasiūlymų, galėsite įsigyti mūsų priemonių, supažindinsime Jus su mūsų organizuojamais kursais.

Taip pat visas labai kviečiame sudalyvauti Blakstienų čempionate, išbandyti savo jėgas ir galbūt užimti pirmąją vietą.

Iki susitikimo parodoje!

BALTIC BEAUTY SCHOOL