Natūralių blakstienų laminavimas – nuostabi alternatyva blakstienu priauginimui.

Ne veltui interesas šiai procedūrai sparčiai auga ne tik tarp meistrų bet ir klientų. Atlikimo technika pakankamai paprasta, delto išmokti šią procedūrą daryti tobulai gali ne tik įgudę grožio srities profesionalai,bet ir visiški grožio industrijos naujokai.
Natūralių blakstienų stiprinimo programa (laminavimas) – tai sensacinga naujiena „lash“ -industrijoje, kuriai atlikti prireiks vos valandos, o efektas išsilaiko iki 6-8sav.

Procedūros pagrindine užduotis – natūralių blakstienų prisotinimas; po laminavimo blakstienos pasidaro matomai storesnes, stipresnes bei įgauna sodrią spalvą ir blizgesį nuo šaknų iki pat galiukų.

Blakstienų liftingas šaknų zonoje suteikia vizualų blakstienų ilginimą, dėl to jau iškarto po procedūros jūsų klientai įvertins rezultatą.

Kurso užduotis – išmokti praktikoje visus niuansus ir procedūros atlikimo subtilybes, kad procedūra būtų suteikiama klientams kokybiškai, bei padėtų surinkti ir išlaikyti patenkintų klientų ilgą sąrašą.

Programa:
10:00 – 12:30 teorija
12:30 – 13:30 pietų pertrauka
13:30 – 17:00 modelis

Kurso kaina : 99 Eur
Rinkinio kaina:

120 Eur (25 – 30 procedūrų) – mokinėms speciali kaina  106 Eur

1 diena

Mokėjimo būdai: bankinis pavedimas, grynieji pinigai arba „Paypal“ sistema.

( avansas mokamas banko pavedimu per 3 dienas nuo sąskaitos išsiuntimo, registracijos įsigaliojimui. Avansas negrąžinamas, jei kursuose nedalyvavote dėl savo kaltės. Likusi dalis sumokama pirmą kursų dieną. Registracijos atsisakymas galimas likus 3 dienoms iki kursų pradžios. Atsisakius dalyvauti kursuose vėliau – pinigai negrąžinami). Sumokėtas avansas grąžinamas tokiu atveju, jei kursai neįvyksta dėl mokyklos kaltės. Avansinis mokėjimas grąžinamas per 21 dieną, mokiniui pateikus laisvos formos prašymą. 

Visos mokymui reikalingos priemonės, vaizdinė ir metodinė medžiaga yra suteikiama. Jūsų atsakomybė – modelių radimas praktinei kursų daliai.

Po kursų suteikiamas tarptautinis diplomas anglų kalba.