Tai kursai, skirti tobulėti ir neatsilikti nuo tendencijų norintiems blakstienų priauginimo meistrams.

Atliekant blakstienų priauginimo procedūrą klasikine technika, ant vienos akies priauginama iki 70 – 120 vienetų dirbtinių blakstienų. Tuo tarpu atliekant blakstienų priauginimo procedūrą „Volume“ technika, ant vienos akies priauginama 200 – 600 vienetų blakstienų, todėl natūralios blakstienos yra efektingai ištankinamos dirbtinėmis blakstienomis. Tokiu būdu yra sukuriamas 2D – 6D efektas, kuris nepakartojamai atveria akis.

Blakstienų priauginimo technika „Volume“ kildinama iš Rusijos, todėl dažnai ši metodika yra vadinama „Russian Volume“. Minėtoji technika buvo sukurta tam, kad suteiktų apimties, todėl blakstienų tankumas padidinamas nuo 2 iki 6 kartų. „Volume“ technika sparčiai populiarėja Lietuvoje ir yra Nr.1 pasaulyje tarp blakstienų priauginimo meistrų.

Blakstienų priauginimo kursus „Volume“ technika veda daugkartinė Lietuvos blakstienų meistrų čempionatų teisėja Ilona Čypienė, kuri yra įgijusi tarptautinį „Flawless L‘Lashes Academy Master Class“ diplomą, bei turinti 6 metų praktinę ir dėstymo patirtį.

Kursų trukmė: Intensyvūs 2-jų dienų kursai.

Kursai susideda iš 2 dalių: teorinės dalies ir praktinės dalies. Teorinės dalies metu supažindinsime Jus su:

 • Lietuvos higienos norma;
 • Akies anatomija bei akių ligomis;
 • Procedūrai reikalingomis priemonėmis ir įrankiais;
 • Populiaria „Volume“ technika (2D – 6D efektas) ir jos metodologija;
 • Priauginimui skirtų blakstienų rūšimis, linkiais bei diametrais;
 • „Capping“ technika pažengusiems;
 • Korekcijos ir blakstienų nuėmimo eiga;
 • Priaugintų blakstienų priežiūra.

 

Praktinės kursų dalies metu išmoksite:

 • atlikti blakstienų priauginimo procedūrą „Volume“ technika bent 4 efektais;
 • taisyklingai paimti, atskirti ir priauginti blakstienas;
 • individualiai parinkti bei pritaikyti dirbtines blakstienas prie natūralių blakstienų.

PROGRAMA:

1oji diena
10:00 – 14:00 Teorija
15:00 – 17:00 Kuokštelių formavimas

2oji diena
10:00 – 14:00 Modelis

Po kursų:

 • Suteikiama dviejų savaičių nenurūkstama mentorystės programa nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad baigus kursus Jūs būsite prijungti į pokalbių sistemą, kurioje galėsite konsultuotis su treneriu;
 • Mokiniai prijungiami į grupę „LASH LOVERS“, kurioje bet kuriuo metu galės konsultuotis su kitais blakstienų priauginimo meistrais bei dalintis įvairiais patarimais. 

Norint gauti tarptautinį diplomą anglų kalba, išklausius kursus ir atlikus praktiką Jūs dar turėsite atlikti trims modeliams priauginimus namuose ir atsiųsti mums nuotraukas. Treneriui įvertinus darbus  – diplomas bus išsiųstas Jums.


 

Kursų kaina: 249 Eur

Mokėjimo būdai: bankinis pavedimas, grynieji pinigai arba „Paypal“ sistema.

Avansas mokamas banko pavedimu per 3 dienas registracijos įsigaliojimui. Avansas negrąžinamas, jei kursuose nedalyvavote dėl savo kaltės. Likusi dalis sumokama pirmą kursų dieną. Registracijos atsisakymas galimas likus 5 dienoms iki kursų pradžios. Atsisakius dalyvauti kursuose vėliau – pinigai negrąžinami. Sumokėtas avansas grąžinamas tokiu atveju, jei kursai neįvyksta dėl mokyklos kaltės. Avansinis mokėjimas grąžinamas per 21 dieną, mokiniui pateikus laisvos formos prašymą. 

Visos mokymuisi reikalingos priemonės, vaizdinė ir metodinė medžiaga yra suteikiama. Jūsų atsakomybė – modelių radimas praktinei kursų daliai.