Niekaip nesugalvojate kur švęsti mergvakarį ar linksmai paminėti gimtadienį? Mes žinome išeitį ir siūlome Jums švęsti pas mus! Įsimintinos makiažo pamokos metu Jūs būsite supažindintos su makiažo eiga, priemonių įvairove, veido kontūravimo bei akių dažymo technikomis. Galėsite klausinėti patarimų, išsiaiškinti viską apie tai kas Jums tinka bei kaip paryškinti savo nuostabiausius bruožus! Makiažo šventės metu, dėstytoja dažys nuotaką (arba jubiliatę), tuo pačiu metu aiškins visą makiažo eigą, o mergvakario (arba gimtadienio) dalyvės – turės viską atkartoti ant savęs. Dėstytoja padės kiekvienai ir pataisys makiažus, kad išeitumėte iš mūsų ne tik besijausdamos fantastiškai, bet ir atrodant…

Niekaip nesugalvojate kur švęsti mergvakarį ar linksmai paminėti gimtadienį?

Mes žinome išeitį ir siūlome Jums švęsti pas mus!

Įsimintinos makiažo pamokos metu Jūs būsite supažindintos su makiažo eiga, priemonių įvairove, veido kontūravimo bei akių dažymo technikomis.

Galėsite klausinėti patarimų, išsiaiškinti viską apie tai kas Jums tinka bei kaip paryškinti savo nuostabiausius bruožus!

Makiažo šventės metu, dėstytoja dažys nuotaką (arba jubiliatę), tuo pačiu metu aiškins visą makiažo eigą, o mergvakario (arba gimtadienio) dalyvės – turės viską atkartoti ant savęs. Dėstytoja padės kiekvienai ir pataisys makiažus, kad išeitumėte iš mūsų ne tik besijausdamos fantastiškai, bet ir atrodančios nuostabiai!

Nuotakos (jubiliatės) laukia dovanėlės!

Daugiau informacijos čia.