Kaune moterys rinkosi į nestandartinių grožio namų atidarymą. Kauno senamiestyje po vienu stogu įsikūręs grožio procedūrų bei mokymų kompleksas „Beauty Secret“ pakvietė visas ir visus neabejingus grožio paslaptims į atidarymo vakarėlį. „Tai nėra įprasti grožio namai. Norėjome įkurti tokią vietą, kurioje apsilankę klientai galėtų net tik rasti visas grožio paslaugas, bet ir išmokti jų patys. “ – pasakojo grožio namų „BS“ bendrasavininkė Ilona Čypienė. Jau anksčiau sėkmingai savo veiklą vykdžiusi grožio mokykla „Baltic Beauty school“ įvairius grožio procedūrų kursus rengė tiek profesionalams, tiek visiems norintiems jų išmokti. Naujų grožio namų …

Kaune moterys rinkosi į nestandartinių grožio namų atidarymą.

Kauno senamiestyje po vienu stogu įsikūręs grožio procedūrų bei mokymų kompleksas „Beauty Secret“ pakvietė visas ir visus neabejingus grožio paslaptims į atidarymo vakarėlį.

„Tai nėra įprasti grožio namai. Norėjome įkurti tokią vietą, kurioje apsilankę klientai galėtų net tik rasti visas grožio paslaugas, bet ir išmokti jų patys. “ – pasakojo grožio namų „BS“ bendrasavininkė Ilona Čypienė.

Jau anksčiau sėkmingai savo veiklą vykdžiusi grožio mokykla „Baltic Beauty school“ įvairius grožio procedūrų kursus rengė tiek profesionalams, tiek visiems norintiems jų išmokti. Naujų grožio namų „BS“ bendrasavininkės Ilona Čypienė ir Neringa Ankudavičienė tapo bendramintėmis, įgyvendinusiomis savo viziją – įkurti grožio saloną ir mokymų centrą po vienu stogu. Pagrindinis naujųjų grožio namų išskirtinumas yra tas, kad lankytojams paslaugas teiks tikri profesionalai – dėstytojai. Taigi kiekvienas apsilankęs grožio namuose „BS“ gali tikėtis aukščiausio lygio paslaugų iš šios srities specialistų.