Pasirink savo srities profesionalą

Kaunas, Mapų g. 1/Vilniaus g. 17

12654460_1256598457688788_5818933390035261737_n

Čia, būtent Kauno senamieščio širdyje, mes BBS fėjos išgyvename: kiekvieną akimirką, kiekvieną nesėkmę, kiekvieną mokinio džiaugsmą, atliekame blakstienų priauginimus, ten mes praleidžiame daugiausiai laiko, stengiamės, dedame visas pastangas, kad pasiekti visko kas mūsų jėgose. BBS i’Lashes Academy tai mūsų namai kur mes išgyvename viską.. Kviečiame apsilankyti pas mus ir išgyventi džiaugsmą kartu su mumis, nes tik mūsų Akademijoje Jums atliksime kokybišką blakstienų priauginimą, galėsite išbandyti bei nusipirkti kokybiškų blakstienų priauginimo priemonių ir būtent mes Jus išmokysime blakstienų priauginimo meno..

20160531_135740

BBS i’Lashes Academy jau virš 7 metų veda vien tik blakstienų priauginimo kursus, visada tobulinasi ir siekia žinių tik iš savo srities profesionalų.  Nepraleiskite progos ir pasirinkite savo srities profesionalus. Kursus BBS Academy veda tik savo srities profesionalai, sertifikuoti meistrai bei treneriai, kurie puikiai supranta Jūsų poreikius ir visada žino kaip Jums patarti. O įgyti įgūdžiai ir gautas diplomas bus deramai įvertintas. Daugelis mūsų mokinių patvirtintų, kad mūsų vedami kursai užtikrina meistrams darbo vietą ir su laiku tai tampa pagrindiniu pajamų šaltiniu. Nenusiminkite mūsų kursai vyksta ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.


Baltic-beauty-school-eshop

Apsilankykite mūsų el – parduotuvėje


Vedant „n“ metų blakstienų priauginimo kursus mes esame išbandę daug įvairiausių priemonių. Nuo pačių brangiausių iki pačių pigiausių (kurių tikrai Jums nepatariame pirkti) ir jau esame atradę tą viduriuką geriausių priemonių. Jas visas galite rasti mūsų el. parduotuvėje bei aplankius mus išbandyti vietoje (klijus, blakstienas, primer, remover, pincetus ir pan.). Nesikandžiojame ir labai mums patinka netikėti svečiai, todėl visada esate laukiami ir galite mus aplankyti bei išgerti su mumis kavos!!

12715669_1703107913309751_7033967604636933506_n

 

Be to BBS i’Lashes Academy galite atrasti savo blakstienų priauginimo meistrą, nes pasitiks Jus ir pradedantysis meistras atliekantis kokybišką blakstienų priauginimą už prieinamą kainą (tik gulėti teks ilgiau), ir meistrai turintys daugiau nei „n“ metų patirtį blakstienų priauginimo srityje. Tik būtina išankstinė registracija.

With Love,
BBS