VAKARINIAI KURSAI NUO 18 VAL.

#BBS blakstienų fėjos puikiai žino, kad gavus daug naudingos ir naujos informacijos apie Klasikinę blakstienų priauginimo technika yra sudėtinga iškart kibti į darbus.. Būtent be to įvado bei be tos pradžios sudėtinga suprasti kas tai blakstienų priauginimo menas… Išklausius daug visą kursą mūsų smegenys pavargsta, bet tai taip norisi atlikti priauginimą, priauginti ir priauginti.. Nors ir pasitaiko, kad niekas nepavyksta ir norisi mesti pincetus.. Kaip bebūtų, geriausias būdas ir yra, vieną dieną įgauti daug teorines dalies, o jau kitą atlikti tą tikrąją praktiką. Todėl mes pristatome unikalųjį kursą:

12970101_1136279073069674_1275604008_o_Fotor

I-ąjį vakarą Jus įgausite daug teorinių žinių bei atliksite praktiką ant manekeno. Manekenas nesikandžioja ir nejuda, tai galėsite ramiai atlikti pirmąjį priauginimą. Išėjus iš kursų turėsite laiko per naktį suvirškinti informaciją. Labai svarbu, perskaityti prieš miega konspektą, nes tik naktį atsiranda genialios mintys bei kyla daugiausiai klausimų, kuriuos kito vakaro metu galėsite išsiaiškinti.

II-os dienos vakaras bus skirtas praktikai ir Jūsų klausimams bei idėjoms. Atlikus blakstienų priauginimą ant gyvo modelio, galėsite įsitikinti ir pamatyti, kad vis tik nėra viskas taip sudėtinga kaip atrodo iš pradžių!!

Pirmieji kursai jau įvyks rytoj, bet nenusiminkite jeigu nespėjote, visada galite pasirinkti individualius kursus. Suderinsime su Jumis visiems tinkančią datą ir mes Jus tikrai išmokysime blakstienų priaugimo!!

PS Be to visiems, kas visada norėjo baigti blakstienų priauginimą, bet galvoja, kad jam šioje srityje nesiseks.. Taip, būtent Jums, tiems kuriems atrodo, kad blakstienų priauginimo neįmanoma išmokti, mes rekomenduojame baigti vakarinius kursus. Nieko nėra neįmanomo, nes tik su praktika galėsite pasiekti stulbinančių rezultatų.

With Love,
BBS